Produktu saraksts pēc ražotāja Barbera Caffé

Vecākais Premium klases kafijas nams Itālijā, kura ģimenes kafijas vēsture sākās kopš 1870. gada.

Latvija – 56. valsts pasaulē, kur īpašas kvalitātes kafijas cienītāji var baudīt Barbera Caffè garšas harmoniju profesionāli pagatavotas Espresso tasītē. Barbera Caffe piedāvā plašu gan pupiņu, gan maltās kafijas sortimentu.


Īpašas garšas Itāļu kafija: Barbera Caffè – Neapoles kafijas garšas patiesā iemiesotāja, kad autentiska Dienviditālijas dzēriena pagatavošanā tiek izmantota intensīvi grauzdēta (tumša) smalka maluma kafija.


Plantāciju kafijas kvalitāte: Barbera Caffè ražošanai izmanto dažādu 4-7 šķirņu pupiņu maisījumu, tās rūpīgi atlasot un iegādājoties nevis pasaules biržās, bet tieši to audzētavās – plantācijās Indonēzijā un Latīņamerikas valstīs. Tas ļauj saglabāt nepieciešamo izejvielu standarta kvalitāti pirms to tālākas apstrādes, lai pēc tam tās tiktu apvienotas saskanīgā maisījumā, kurš izceļas ar savu pastāvīgi nemainīgo garšu. Transportēšanas laikā tiek ievēroti vairāki drošības pasākumi, lai kafijas pupiņas nonāktu rūpnīca Itālijā to labākajā kondīcijā.


Augsta kvalitāte ar 144 gadu pieredzi: Barbera Caffè lieliskā kvalitāte tiek nodrošināta, katru kafijas šķirni grauzdējot atsevišķi delikātāk un samērā ilgstošāk, tādējādi iegūstot nepieciešamo saldumu, mērenu skābumu, viskozitāti, piesātinājumu un patīkamu rūgtumu, kas atgādina melno šokolādi un bagātīgu dabisku aromātu jau gatavam dzērienam. Pēc grauzdēšanas pupiņas pirms iepakošanas tiek samaisītas un strauji atdzesētas ar aukstu, sausu gaisu, tādā veidā nodrošinot garšas harmoniju, intensīvu aromātu un biezas, karameļu krāsas putas katrā pareizi pagatavotā Espresso tasītē.

Vairāk
lapā
Radīt 1 - 12 no 13 precēm
Radīt 1 - 12 no 13 precēm