Kafijas eļļas likvidēšanas tabletes
search
  • Kafijas eļļas likvidēšanas tabletes

Kafijas eļļas likvidēšanas tabletes

10,16 €
AR PVN

100gb. x 1g

Daudzums

Pēdējo reizi kad produkts tikai pievienots grozam: 04.10.2020

Regulāra apkope nodrošina vislabākās garšas un aromātu kafijai no jūsu kafijas automāta. Tīrīšanas tabletes ir iespējams izmantot gan tradicionālo Espresso aparātu tīrīšanai, gan automātisko kafijas automātu tīrīšanai.

Kafijas eļļas likvidēšanas tablešu izmantošana palīdz likvidēt taukus no kafijas automāta iekšpuse kontūriem, perfekti likvidē kafijas atlieku un nogulsnes no uzliešanas mezgla filtra, nodrošinot pareizu automāta funkcionēšanu.

Sader ar Jura, Saeco, Delonghi, Miele, Nivona, Melitta, Bosch un citiem populāriem kafijas automātiem.

Daudzos kafijas automātos kafijas uzliešanas mezglu iztīra automātiskā programma, kas tiek iedarbināta, nospiežot kafijas bloka tīrīšanas vai skalošanas taustiņu ( lūdzu skatiet konkrētā modeļa instrukciju).

Tabletes veic tīrīšanas un aizsardzības funkciju. Regulārā tīrīšana paildzina kafijas aparāta darbmūžu un lai izmantotu ierīces maksimālo potenciālu. Programmas laikā tiek notīrītas kafijas tauku un biezumu paliekas, bet speciālās aktīvās sastāvdaļas pārklāj kafijas gatavošanas mezgla virsmu un uz ilgu laiku aizsargā to no tauku un biezumu uzkrāšanās.

Rezultāts: kārtīgi iztīrīts kafijas automāts, būs gatavs pagatavot kafiju ar pareizu kafijas garšu.

Piezīme: Kafijas eļļas likvidēšanas tabletes neatkaļķo kafijas automātu, tam paredzēta cita ķīmija, piemēram: Saeco Kafijas aparāta atkaļķotājs 250ml

Ekonomisks iepakojums: 100 tabletes pa 1g.

Ražots Itālija

30591186