Mūsu uzņēmums dibināts 2001. gadā un nodarbojas ar tējas, kafijas un ar to saistītu piederumu importēšanu un vairumtirdzniecību.

gurmans logo

Kopš 2005. gada uzņēmums izplata preču zīmi  GURMAN's , kas piedāvā plašu tējas un kafijas klāstu, kas šobrīd sastāv no vairāk nekā 300 tējas un 30 kafijas veidiem.

Mēs piedāvājam gan oriģinālus, tējas meistaru veidotus tējas maisījumus ar dabiskām piedevām, gan arī klasiskās šķirnes tējas no visas pasaules – Ķīnas, Japānas, Taivānas, Brazīlijas, Āfrikas u.c.

Mēs piedāvājam kvalitatīvu šķirņu kafijas pupiņas no vadošajām kafijas plantācijām, klasiskus kafijas maisījumus espresso gatavošanai, kā arī Eiropas kafijas meistaru grauzdētas augstas kvalitātes aromatizētās kafijas pupiņas.

 

Barbera Caffe

Kopš 2014. gada janvāra mūsu uzņēmums sāka izplatīt produkciju, ko piedāvā Itālijas senākais kafijas nams Barbera Caffé , kas kopš 1870. gada piedāvā pēc ģimenes receptes gatavotus un vairāk nekā 154 gadu garumā nemainīgus kafijas maisījumus ar neatkārtojamu garšu. Piedāvājam gan kafijas pupiņas kvalitatīva espresso pagatavošanai, gan arī maltas kafijas maisījumus, kas paredzēti kafijas gatavošanai mājas apstākļos.

Кофе Barbera