LAPACHO MATTO GROSSO
search
  • LAPACHO MATTO GROSSO
  • LAPACHO MATTO GROSSO

GURMAN'S LAPACHO MATTO GROSSO

3,78 €

(37,75 € 1kg)

AR PVN

Lapacho tēja

Iepakojums: 100g
Daudzums

Īsa lapa, kas atgādina mizu daļiņu tēju no Brazīlijas – Argentīnas robežas. Šī tēja ir izcils dziedniecības līdzeklis pret bezmiegu tapāt kā pacientiem ar leikēmiju un citām vēža slimībām. Kā arī tā stimulē dzīvotspēju un pastiprina imunitāti pret slimībām.

Lapačo tēja - tā ir Dienvidamerikas tēja, pazīstama arī kā inku tēja. Tā tiek gatavota no skudru koka, kas aug savvaļā Dienvidamerikas lietus mežos.

Lapačo tējas pagatavošanai izmanto šī koka sarkanīgās mizas iekšējo daļu, kas satur minerālus un mikroelementus, no kuras vēlāk iegūst ārstniecisku tinktūru, kuru lieto gan iekšēji, gan ārēji. Atšķirībā no melnās vai zaļās tējas, lapačo nesatur kofeīnu un tanīnus, tādēļ ir laba alternatīva tiem, kas izvairās no stimulantu lietošanas.

Lapačo tēja paaugstina imunitāti, aktivizējot imūnsistēmu, attīra asinis, uzlabo zarnu, aknu un žultspūšļa darbību, atjauno sārmu/skābju līdzsvaru organismā, darbojas kā antioksidants. Tās ir dabiskās antibiotikas, kurām piemīt pretvīrusu, pretsēnīšu iedarbība. Lapačo darbojas arī kā interferongenēzes induktors, tādēļ jau no senatnes indieši to lieto, kā zāles pret vēzi, baltasinību un citām onkoloģiskām saslimšanām. Homeopāti to bieži izmanto mikozes, psoriāzes, aknu saslimšanas, anēmijas, pazeminātas imunitātes (piemēram, HIV), dažādu onkoloģisko un endokrīno saslimšanu gadījumos.

Lapačo pagatavošana

Vienam litram ūdens pieber 1-2 ēdamkarotes (aptuveni 10 grami) tējas, aplej ar aukstu ūdeni, vāra uz lēnas uguns vidēji 5 minūtes, tad to nostādina 5-10 minūtes. Pirms lietošanas, ieteicams pievienot citrona šķēlīti, jo tur esošais C vitamīns, palīdzēs organismam uzņemt visu labo, ko sniedz šīs dabas radītais brīnums.

60089109
Komentāri (0)